INDIVIDUAL CARE
by à la maison care

Špecializovaná starostlivosť o tých najzraniteľnejších, ktorá môže trvať od rána až do neskorej noci.

Individual care privátneho zariadenia à la maison care kombinuje opatrovateľské služby nanny s dávkou socializácie a dní strávených v príjemnom kolektíve detičiek v súkromnom zariadení so všetkou potrebnou vybavenosťou. O vaše dieťatko bude dokonale postarané v rukách profesionálnej opatrovateľky, ktorá ho miesto verejných ihrísk a neútulných detských kútikov môže na niektoré dni v týždni vziať do privátneho centra a sprevádzať ho počas celého dňa v súkromnej škôlke.

Vaše dieťa sa rozvíja, učí sa socializácii, komunikácii a novým zručnostiam, a to všetko za prítomnosti svojej starostlivej nanny, ktorá bude plynule rozprávať jazykom, ktorý si určíte. Dieťatko v à la maison care dostane vlastnú postieľku na obedňajší spánok, vyváženú stravu a môže sa niekoľko dní do týždňa pohrať v kolektíve rovnako starých detí. Služby v našom centre sú už zahrnuté v mesačnom poplatku.

 à la maison individual

Výhody kombinovaného stráženia

Individual care odráža potreby náročných rodičov, ktorí túžia pre svoje dieťa zabezpečiť tú najlepšiu starostlivosť, no zároveň si uvedomujú, že každé dieťa sa potrebuje rozvíjať aj v spoločnosti a v kolektíve svojich rovesníkov. Okrem dôverne známeho domáceho prostredia tak môže vaše dieťa vďaka individual care spoznať nové deti a vyskúšať si režim privátnej škôlky, pričom v prípade potreby mu môže opatrovateľka zabezpečiť individuálny program priamo v zariadení, kde je k dispozícii dostatok vybavenia určeného na rozvoj psychických a motorických zručností

Privátne à la maison care centrum sa nachádza neďaleko samotného centra Bratislavy, vo výnimočnej a najmä tichej lokalite pri Horskom parku. Disponuje moderným zázemím pre rozvoj detí, dennou miestnosťou určenou na hru, útulnou spálňou, má rozsiahlu oplotenú záhradu a hneď v susedstve sa nachádza Horský park poskytujúci ďalšie možnosti vyžitia a prechádzok pre tých najmenších

Radi vám pripravíme týždenný či mesačný harmonogram stráženia a zabezpečenia opatrovateľky v kombinácii s časom stráveným v à la maison care centre, kde sa bude o dieťatko starať jeho nanny, kým iné členky nášho tímu budú venovať svoju pozornosť zvyšku detí navštevujúcich škôlku.  

Nahliadnite do Á la maison

 à la maison individual

Ďalšie benefity individual care

Nanny môže vaše dieťatko ráno vyzdvihnúť a zobrať ho do škôlky, venovať sa mu v rámci aktivít kolektívu, alebo mu zabezpečiť individuálny program, pričom dokáže využiť rozličné vzdelávacie prvky a aktivity, ktorými naše centrum disponuje. Nanny sprevádza dieťa do múzea, na vychádzku, do záhrady, je jeho sprievodcom pri montessori aktivitách, v terapeutickej miestnosti, v detskej sauničke alebo pri pohybových aktivitách v súkromnej telocvični.

À la maison care garantuje profesionálny výber opatrovateliek, jazykové preskúšanie a odbornosť.  Niektoré členky nášho personálu pracovali v detských nemocniciach, iné sú pedagogické expertky a majú mnohoročné skúsenosti s prácou s deťmi. Ich výber je v našom zariadení prísne selektovaný s dôrazom na vysokú odbornosť, profesionalitu, empatický prístup a podporu individuálneho rozvoja tých najmenších.

K dispozícii je možnosť celodenného alebo nočného stráženia a tiež stráženie aj v čase, keď je dieťatko choré. Naše zariadenie pre vás dokáže zabezpečiť opatrovateľku, ktorej materinským jazykom je anglický jazyk, český, čínsky, francúzsky, maďarský, nemecký, poľský, ruský, španielsky, taliansky, ukrajinský.

Cena mesačného poplatku za individuálnu starostlivosť je 1 500,- EUR, cena už zahŕňa školský poplatok a stravné v našom centre.
V à la maison care je možné zabezpečiť pre vaše dieťatko 24-hodinové stráženie, v prípade potreby aj počas víkendov, alebo nočné prespávanie v našom zariadení.

Zistite viac o individuálnej starostlivosti

Dohodnite si konzultáciu

Volajte pani riaditeľke