NANNY

by Á la maison care

Balík výnimočných služieb pre všetkých rodičov, ktorí hľadajú flexibilnú opatrovateľskú službu ochotnú prispôsobiť sa ich potrebám a neočakávaným zmenám v časovom harmonograme.

Na poslednú chvíľu sa vám zmenil pracovný program a vy potrebujete zabezpečiť stráženie pre svoje dieťatko? 

Nutne potrebujete vycestovať počas víkendu do zahraničia bez svojho potomka a nemáte pri sebe ani obetavú babku, ani flexibilne reagujúcu opatrovateľku?

Tím à la maison care rozumie potrebám vyťažených rodičov a tým, ktorí nemajú možnosť zabezpečiť stráženie rodinným príslušníkom. Členky privátnej opatrovateľskej služby à la maison care dokážu reagovať skutočne promptne a v rámci SOS služby prísť strážiť vaše dieťatko v priebehu jednej hodiny a zostať s ním na 5 hodín, alebo na iný, nevyhnutný čas podľa dohody.

5x NIGHT CARE

 stráženie počas noci, ktoré počítame v čase medzi 17.30 hod. a 10.30 hod. nasledujúceho rána

3x DAILY CARE

 stráženie počas dňa, v čase medzi 10.00 hod. a 18.30 hod.

2x SOS stráženie

do jednej hodiny prídeme strážiť vaše dieťa a zostaneme s ním najbližších 5 hodín

NANNY PLUS je náš finančne najvýhodnejší balík služieb na 90 dní, ktorý sa dá kedykoľvek predĺžiť.

Formy stráženia sa dajú medzi sebou kombinovať. Napríklad počas víkendu môžete z balíka vyčerpať 2x NIGHT CARE a 2x DAILY CARE a zvyšok stráženia z balíka môžete využiť kedykoľvek v rámci predplatených 3 mesiacov. 

My v À la maison care neberieme stráženie ako rutinu a už vôbec nie ako čas, ktorý by nás obťažoval. Práve naopak, v duchu našich hodnôt a individuálneho prístupu k detskej osobnosti rozvíjame počas stráženia motorické zručnosti či sociálne návyky detí, podporujeme ich v individuálnom raste, učíme ich podľa montessori prístupu, venujeme sa im naplno. V domácom prostredí ukotvujeme ich pocit výnimočnosti a bezpečia.

Členky Á la maison care sú skúsené pedagogičky s výnimočnými komunikačnými zručnosťami, empatickým prístupom a zmyslom pre porozumenie individuálnych potrieb.

Mariana Šašková
Mariana Šašková
11. Január, 2023.
À la maison care sú najlepšie jasličky, aké sme si mohli s manželom vysnívať pre nášho 18 mesačného syna. Pochodili sme mnoho jasličiek v Bratislave, a nikde inde sa nám nepáčilo tak, ako tu. Hneď, ako absolvovali prvú návštevu, vedeli sme, že sme našli to pravé - nielen čo sa týka vybavenia (krásne, nové, vkusné), ale mám na mysli najmä prístup a koncepciu pani riaditeľky a všetkých pedagogičiek, ktoré spolu tvoria úžasný tím s neuveriteľne láskavým prístupom. Ešte nikdy sa nám nestalo, aby sme ráno či poobede neboli vítaní s úsmevom na tvári, a vidíme, že aj náš synček je tam šťastný. Sme veľmi spokojní s bilingválnou výučbou a takisto so všetkými ostatnými aktivitami (detská joga pre zdravé nôžky, plávanie, saunovanie, apod.). Jednoznačne odporúčam ako najlepšiu voľbu pre zverenie vašich detičiek do rúk milých profesionálov s ľudkým prístupom.
Evita Klimo
Evita Klimo
11. December, 2022.
Na jasličky A la Maison sme natrafili vďaka odporúčaniu priateľov. A nič lepšie sa nám stať nemohlo. Hoci naša vtedy 13-mesačná dcérka už mala skúsenosť s opatrovateľkou, jej reakcia na jasličky predčila všetky naše očakávania. Veľmi rýchlo sa adaptovala a ak aj plakala, plakala preto, lebo sa jej nechcelo odísť. Nie je jednoduché nechať svoje malé dieťa v opatere cudzích ľudí, ale vieme, že v A la Maison je v dobrých rukách. Skrátka ako doma. Jej reakcie hovoria za všetko. Ďakujeme.
Eva Košovská
Eva Košovská
12. Október, 2022.
A la Maison je jedno z veľmi mála zariadení, kde sme našli skutočne zodpovedný, profesionálny a individuálny prístup. Je určite skvelou voľbou aj pre náročnejších rodičov, alebo detičky so špeciálnymi potrebami. Vďaka vysokokvalifikovanému, láskavému prístupu presonálu a pani riaditeľky nášho malého nie len zvládli, ale synček sa do škôlky tešil a napredoval nie len po vedomostnej, ale aj emocionálnej stránke. V škôlke vždy vládla veľmi pozitívna a priateľská atmosféra a aj keď náš malý občas nemal "svoj deň", dokázali si s ním poradiť a vyčariť mu úsmev na tváričke:-) Dostali sme všetko čo sme očakávali od miesta, ktoré má byť pre dieťa ako druhý domov.
Katalin Laszloova
Katalin Laszloova
11. August, 2022.
Pri výbere jasličiek pre našu 1,5 ročnú dcérku sme boli veľmi naroční. Obehali sme ich nemálo v celej Bratislave. Ani v jednej z nich nás neprivítali s takou energiou ako v A la maison. Dcérka sa tam teší každý jeden deň, nosí odtiaľ krásne zvyky. Každá pedagogička má obrovské srdce a odovzdávajú tým detičkám nie len vedomosti a zručnosti, ale toľko lásky, že detičky tam majú druhý domov. Tieto jasle neverím, že majú konkurenciu. Kvalita služieb je až neuveriteľná ale naozaj reálna 🙂
Ivana Miklešová
Ivana Miklešová
25. Júl, 2022.
Detské jasličky s osobným prístupom v krásnom rodinnom prostredí. Obava, či moje 1,5 ročné dieťa bude šťastné, sa po citlivom adaptačnom procese vytratila veľmi rýchlo a syn sa domov vracia spokojný a s úsmevom. Vyzdvihla by som hlavne skvelý prístup personálu. Som im veľmi vďačná.
Ahoj caffee
Ahoj caffee
25. Júl, 2022.
Syn tam isiel naozaj malinky,14,5 mesacny. No po par tyzdnoch mi chodia usmievave foto mojho spokojneho dietata.🙏na nezaplatenie pristup vychovavateliek.
katarína bučková
katarína bučková
10. Február, 2020.
Najlepsia jaslo-skolka, aku si rodic vie predstavit pre svoje dietatko. Rodinne prostredie, nie je to len zauzivana fraza, je to na 100% fakt, krasne prostredie s bazenom a plavanim pre deticky celorocne a ine aktivity. Len vkrocite, vsetko tam voni a cisto. Ak sa vam dieta do skolky tesi, co viac si priat...

Nahliadnite do Á la maison

Neváhajte sa na balík NANNY PLUS informovať, radi vám o ňom povieme viac.

Dohodnite si konzultáciu

Volajte pani riaditeľke