Naši odborníci

PhDr. Dana Grečnerová

 Významná odborníčka na zdravý neuromotorický vývin detí s dlhoročnou praxou, ktorá precíznym pozorovaním dokáže identifikovať aj jemné odchýlky v motorike, socializácii či komunikácii detí. Pomáha nám rozvíjať osobnosť detí, podporovať ich zdravý životný štýl a rozumie nadaným deťom, aj tým so špeciálnymi potrebami. Neustále sa vzdeláva a má láskavý prístup.

Ďalšie info nájdete na stránke https://arborvitae.sk/o-mne

Spolupráce a odporúčania

“Verím, že pohyb je liek, ktorý máme všetci na dosah.”

 

Ahoj, moje meno je Gabi a rada by som ti povedala niečo o sebe a o Neo.Me. Pohyb je pre mňa odmena, spôsob ako si oddýchnuť a nájsť čas pre seba. 

Od útleho detstva som tancom vyjadrovala kto som a čo cítim. Neskôr som v tanci súťažila, učila ho a bola choreografkou. Venovala som sa – baletu, jazzu, folku, street-ovému tancu. Tanec som vyštudovala a získala tak holistický prístup k pohybu. 

Ako profesionálny tanečník som cestovala po Európe, tancovala v národnom divadle, známych TV shows, pracovala s profesionálmi ako Tommy Hilfiger, Avicii a značkami ako Adidas, Red Bull, či Coca-Cola. 

Keď som mala 25, cítila som sa vyhorená vo svete svetiel a pozlátok, v ktorom som pracovala denne.

Začala som vnímať pohyb inak; cez yogu, pilates, resistančný tréning a fitness.

Počas prvého tehotenstva som využila všetky znalosti o tom, ako telo funguje a pripravila sa na pôrod, ktorý bol pre mňa úžasným zážitkom. Vtedy som si potvrdila ako veľmi môže pohyb zmeniť život ženy.

Ako nová mamička som sa pri zotavovaní z tehotenstva a pôrodu opäť spoľahla na pohyb. Vnímala som však možné prekážky, ktoré mi stáli v ceste na to, aby som sa opäť cítila silná, zdravá a sebavedomá. Nedostatok času, energie a motivácie – skoro každá žena to zažíva. 

Vytvorila som preto program, ktorý sa venuje práve tomuto obdobiu. Postupne som vytvorila ďalšie programy, ktoré sú odpoveďou na to, čo žena potrebuje a v akých životných fázach sa nachádza. V každom programe som prepojila moje vedomosti, 15-ročné skúsenosti a reálny život matky. 

Neo.Me programy posilňujú telo a myseľ, vedú k zdravým návykom a pomôžu ti cítiť sa skvele vo svojom tele. 

Každá žena, matka si zaslúži cítiť sa opäť silno, zdravo a sebavedomo a Neo.Me programi ti to umožnia. Pridaj sa aj ty do Neo.Me a začni svoju cestu za svojou “novou ja”.